Новини » Українка в Чилi

Чилійська молодь танцює Джексонівський “Триллер” перед Ла Монедою

червня 24, 2011Люди, Новини, Чилі

Чилійські студенти та учні шкіл вже який тиждень вимагають  безкоштовну якісну освіту для всіх. Сьогодні вони станцювали перед урядовим палацем “Триллер” Майкла Джексона.

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/-4eIWqMBNe0" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

Чилі – країна, де постійно відбуваються якісь масові виступи, демонстрації, маніфестації, що я вже втратила їм лік і часто навіть не знаю, що, чому і ради чого. Цього разу, крім танців, мою увагу ще привернула лідерка студентського руху, президентка Федерації Студентів Університету Чилі і активістка Комуністичної Молоді Чилі. І зовсім не тим, що каже і що робить, а …далі »

Землетрус у Чилі

лютого 28, 2010Загальне, Новини, Чилі

Як і кожної ночі, десь о 3-й ранку мій маленький синочок прокинувся поїсти. Я ввімкнула світло в коридорі, взяла хлопчика і пішла у напівтемну вітальню. Як завжди, відкрила ноутбук, бо тільки в хвилини годування у мене є час щось почитати або полазити по Інтернету. Раптом стало темно. Світився тільки екран. Подивилася у вікно – темінь. А, як правило, в сусідньому будинку завжди хтось не спить о такій порі. І тиша…В голові застукало: щось має статися, щось буде. І тут же почав хитатися будинок.

Я схопила малого, вилетів зі спальні чоловік, закричав: “Бігом на сходи! Чекайте там!” Боса, в піжамі на короткий рукав я вибігла на сходи. …далі »


Copyright © Українка в Чилi. All rights reserved.