Фото » Українка в Чилi

Наші будні

лютого 19, 2013Діти, Фото

Ось так і живемо.

…далі »

Вперше в ефірі! Алехандра Патрисія аka Аля

лютого 10, 2013Діти, Загальне, Фото

Щось уже багато постів у мене без фотографій! Виправляюся і покажу вам своїх діток. Моїх дорогеньких Андрійка та Алю. Та “кавьор” :)) як же ж без нього. І так, дітки в мене чубаті, з народження :))

From

…далі »

За шматочок ковбаски

січня 24, 2012Фото, Чилі, Я вражена!

Може, тому що якраз перед обідом це побачила. Може, тому що ще досі перед очима репортаж про те, як затриманий таксист намагався запропонувати хабар карабінеру, а той не взяв… Не знаю, але ось ця вивіска в мене викликала тільки таку асоціацію: “Клянусь, за шматочок ковбаски…”

letrero

Аж підійшла сфотати. Вчиталася вже потім.

Карабінерка каже:

“Так, клянуся….”

Далі запрошення вступати до школи карабінерів.

Середня частина застерігає: “Діти, молодші 4-х років, мають перевозитися в кріслах безпеки”.

І до чогось ковбасні вироби заводу Йянкіуе.

Я дуже мало розбираюся в дизайні рекламних оголошень, але щось мені підказує, що так не треба було робити…

Тим більш неприємно, що місцеву поліцію я поважаю.

Про нашу суботу, 5 листопада 2011 року

листопада 17, 2011Життя-буття, Фото

Коли я була вдома, до мене звернулися з газети “Коропщина” розказати про те, як мені там живеться в Чилі. Часу на зустріч для інтерв”ю в мене вже не було, то ж я пообіцяла написати розповідь і надіслати їм потім. Щоб вбити всіх зайців за один вистріл, вирішила поділитися цією розповіддю і тут.

Я час від часу читаю пости у спільноті “Один день из моей жизни”, тож вирішила зробити щось подібне і розказати про одну нашу типову суботу.  На цей раз, 5 листопада 2011 року.

Я прокинулася раніше за хлопців. Оскільки кожної суботи ми кудись їдемо – купувати щось чи просто гуляти, виходжу на балкон подивитися, яка погода. Що мені найбільше подобається в нашій теперішній квартирі – це те, що зразу навпроти немає сусідів, хоча живемо ми в надзвичайно людному місці.

Вигляд з тераси

…далі »

Жменька фотоспогадів. Україна 2011

вересня 30, 2011Діти, Життя-буття, Фото

Коли ми 19 серпня вилітали на Україну на 2 місяці, мені здавалося, що це так багато часу і що я стільки всього встигну! Тепер глянула – а вже 30 вересня. Та я б і сьогодні нічого не сіла робити (“сіла робити”, смішно, пра?), але так сталося, що татко поїхав по гриби, а мамі треба було кудись теж сходити, то я залишилася з малим вдома одна…

І тут я згадала, як це воно – залишатися з ним вдома і намагатися щось зробити. Всі мами майже двохрічних дітей то знають. Мале дитя і робота – речі дужеважкосумісні. І, коли мої батьки повернулися і забрали малого, я взялася за голову! Сіла, розписала план на найближчі 15 днів і тепер, як в отой університетсько-сесійний період, хочу встигнути за 2 тижні те, на що потрібно, принаймні, 2 місяці.

Мене вже давно чекають: …далі »

Жменька фотоспогадів, або Звіт за період відсутності :-)

липня 12, 2011Життя-буття, Фото

Привіт усім! Ми вже другий тиждень намагаємося жити без допомоги няні – вона перееїхала жити на південь країни, до своєї дочки. До поїздки на Україну (скоро! але не кажіть нашій українській бабусі – це сюрприз) наймати нікого не будемо, то ж вчимося самі вести домашнє господарство, виховувати дитину і ще й трохи працювати 🙂 Третє вдається не дуже.

А поки що – короткий звіт.

У деяких маленьких хлопчиків дуже відросло волосся. Чилійська бабуся каже його не стригти – бо зима.
Зачіска

Поки дитина спить, мама вчиться користуватися …далі »

Як ми не сходили в зоопарк, але прибрали планету

березня 5, 2011Життя-буття, Люди, Фото

сумний тигр

Минулих вихідних ми хотіли сходити в зоопарк. Я вже уявляла, як Андрійко буде тикати своїм рожевим пальчиком у звірів і казати:”О-оо!”, робити назвичайно круглі очі, а потім казати “оу!-оу!-оу!” на високих нотах. Його мовою так називаються будь-які звірята. А саме: котики з першого поверху нашого будинку, собачки з сусіднього корпусу та пінгвіни з “Мадагаскару”. Саме для того, щоб дитина усвідомила, що на світі бувають інші чотирилапі, ми вирішили повести її в зоопарк. …далі »

Жменька фотоспогадів #5

серпня 16, 2010Фото

Вже більше тижня чаклую над своїм ноутом, аби не вмер. Точніше, шнуром до нього. Він то працює, то ні. Я ніколи раніше не користувалася eBay‘єм, а тут начитавшись lanи-svitankovої надумала купити шнур саме через нього. Завтра-післязавтра має прийти моє спасіння. А поки – лічені хвилини зарядки, тому пишу швиденько.

Як ви вже добре знаєте, зараз у нас зима. І мені дуже не вистачає мого пухнастого котика, якого вже з нами немає. Так би ліг тут у мене на колінах, помуркотів би погрів. Приблизно ось так:

На задньому плані – моя сестра. Вона мого котика весь час хотіла викупати. Одного разу їй це таки вдалося. …далі »

Жменька фотоспогадів #4

серпня 10, 2010Фото

Я раптом зранку зрозуміла, що сьогодні не понеділок, а вівторок! І я вчора не поставила чергові фотки-спогади!!!

Виправляюся терміново. Спочатку злітаємо в долину Елькі, що поруч з Ла Сереною. Зверніть увагу, якими голими виглядають гори в порівнянні з напіводягненими горами поруч з Сантьяго.

…далі »

Жменька фотоспогадів #3

серпня 2, 2010Фото

Тепер понеділок для мене – не важкий день. Зовсім. Тепер щопонеділка я копирсаюся у своїх папках з фотографіями і знову переживаю приємні моменти. І ділюся з вами.

У вас там літо, і я ось перенеслася в літо 2009, коли тут була моя сестра. Ця фотка не стала б можливою, якби завжди уважно слухала, що мені кажуть. Один товариш запросив мене з чоловіком і сестрою до себе на день народження на дачу за місто. Адреса: Дорога на Фарельйонес, номер такий-то. Ми зібралися, купили подарунок, їдемо. Дорога на Фарельйонес – це дорога в горах. Серпантин. Ніяких тобі з”їздів чи відхилень. Заблудитися – хіба дурний заблудиться. Доооовго їхали, вдивлялися в хащі, нарешті, знайшли ту адресу. Але там – ніякого свята. Мої на мене дивляться, мовляв, де там твій товариш зі своїм днем народження. І тут я згадую, що запрошення було не на цей, а на наступний тиждень!!!

На день народження ми не потрапили, зате нафоткали краєвиди. Ось один з них. Кілометрів 20 від Сантьяго.

…далі »


Copyright © Українка в Чилi. All rights reserved.