На вихідних прийшов мені мейл з податкової, де повідомляють, що якщо я захочу поміняти код доступу на сторінку моєї фірми, це можна зробити за такою-то адресою. І що за цією ж адресою я можу подати щорічну декларацію прибутків. Цю фірму я закрила ще в 2008 році, про неї і не згадувала. А тут цей лист. Я всі вихідні страждала, думала – що ж це таке? Яка декларація? Яких прибутків??

Сьогодні ж першим ділом відрила всю документацію по фірмі, знайшла на сайті телефон, дзвоню, готова до бою. Як і у всіх великих конторах, податкова має автовідповідач, а там: введіть номер посвідчення особи, якщо вам треба те-то, натисніть 1, якщо вам треба інше, натисніть 2 тощо.

Понатискала на все, ледь пальці не зламала, чекаю. Стандартне: “Наші оператори зараз обслуговують інших клієнтів, дякуємо за ваш час”. Ну думаю, зараз просиджу півдня. Аж тут дядьо, який живе в телефоні, мені каже: “Ваш номер клієнта 5”. Що за фігня? Потім музичка, і знову: “Ваш номер клієнта – 4”. Зразу ж “Ваш номер клієнта – 3” Я ще не знала про таку опцію, де тебе не просто залишають чекати, а ще й орієнтують, як рухається черга. А черга рухалася дуже швидко. Мені відповіли за півтори хвилини!

Виявилося, як і казав мій чоловік, що то автоматичний інформативний мейл, який час від часу розсилають усім зареєстрованим платникам податків. І служить він тільки для того, щоб нагадати, що податкова прекрасно функціонує і через інтернет.

І то не жарт: я щомісяця заповнюю декларацію по Інтернету, плачу податки (в моїй категорії – індивідуальний підприємець – 10% від заробленої суми) теж по Інтернету, подаю декларацію теж там, а кожного травня мені сплачені протягом попереднього року 10% з урахуванням інфляції … повертають! І теж по Інтернету, на мій банківський рахунок.

Хай живе чилійська податкова! :)) Я приємно вражена.