Чилійські студенти та учні шкіл вже який тиждень вимагають  безкоштовну якісну освіту для всіх. Сьогодні вони станцювали перед урядовим палацем “Триллер” Майкла Джексона.

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/-4eIWqMBNe0" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

Чилі – країна, де постійно відбуваються якісь масові виступи, демонстрації, маніфестації, що я вже втратила їм лік і часто навіть не знаю, що, чому і ради чого. Цього разу, крім танців, мою увагу ще привернула лідерка студентського руху, президентка Федерації Студентів Університету Чилі і активістка Комуністичної Молоді Чилі. І зовсім не тим, що каже і що робить, а своїм зовнішнім виглядом.

Справа в тому, що ця дівчина – дуже симпатична. Я б навіть сказала – красива. Особливо на фоні середньостатистичної чилійки. Просто пошукайте Camila Vallejo в тому ж Ютубі чи картинках Гугля. І скажете 🙂 У мене є підозра, що її так часто показують по телебаченню і пишуть про неї в газеті ще й тому, що на неї приємно дивитися. Хтось в коментарях до якогось інтерв”ю з Камілою написав – “Якби я мав дружину, таку як вона, я би згоден був навіть жити при комуністичному режимі”. Багато хто пророчить їй велике політичне майбутнє.

Судячи з усього, ми ще не один раз про неї почуємо.