В минулому житті я, напевно, жила в Латинській Америці. Інакше як пояснити мою любов до кукурудзи? Мабуть, саме тому мені так легко було пристосуватися до місцевої кухні. В Чилі ж без кукурудзи  навіть суп не звариш 🙂

Отож зараз, в кукурудзяний сезон, купила я цілу купу кукурудзи, щоб зробити умітас (іспанською – humitas). Дуже я їх полюбляю, а сама робити не вмію. Куповані не такі смачні, а у свекрухи їх готують дуже рідко. Все нас чимось більш морським або м”ясним хочуть нагодувати. Бо ми завжді приїжджаємо занадто худі та виснажені і нас терміново треба відгодувати. Мами і бабусі усього світу на то запрограмовані! Тож яка там кукурудза!

Але з цього року  в нас працює дуже славна жіночка, сеньйора Марія. Вона вміє готувати будь-які страви чилійської кухні. Я навіть не сумнівалася, що вміє вона робити і мої улюблені умітас.
humitas_listas
Я її попередила, що буду фотографувати всі етапи приготування, щоби потім розповісти моїй сім”ї та друзям про цю страву. Вона довго не могла повірити, що в нас таке не готують. Коли ж нарешті повірила, поставилася до справи дуже відповідально і поділилася деякими секретами.

Тож почнімо.

Інгредієнти для умітас можна знайти в Україні без проблем: кукурудза, цибуля, жир, молоко, базилік і сіль. Інгредієнти

Спочатку чистимо і ріжемо цибулю:
Нарізати цибулю

Потім миємо і нарізаємо базилік. Сеньйора Марія каже, що якщо його порізати дрібненько, то його не буде видно і втратиться смак.
Порізаний базилік

Ставимо на маленький вогонь велику каструлю чи гусятницю з жиром, туди ж кладемо цибулю і базилік і пасеруємо, поки цибуля не стане прозорою:
Цибуля пасерована з базиліком

Тим часом з кукурудзи знімаємо тільки ті листочки, які виглядають негарно або надірвані. Не викидайте кукурудзяні чубчики! Їх ми використаємо при варінні, аби надати умітас цей своєрідний кукурудзяний аромат.

Надрізаємо дуже акуратно початок біля основи, щоб край був рівненький – потім з цих листочків будемо робити конвертики:
Надрізати листочки

Розбираємо всі листочки і сортуємо їх за розміром. Однакові за розміром листочки накладаємо один поверх одного зрізами в центр:

Викласти листочки

Скручуємо трубочки:
Заготовки з листочків

Тепер зрізаємо з кукурудзи зерна:
Полущити кукурудзу

Мелемо їх в блендері (можна в м”ясорубці, але то довго і витікає сік). Додаємо трохи молока, якщо зерна занадто сухі і не мелються. У нас має вийти щось таке:
Кукурудзяна маса

Слідкуємо, щоб малолітні шкідники не знесли штатив. Але дуже обережно, бо вони огризаються і можуть вкусити – вже мають 8 зубів:
Маленький помічник

Тим часом цибуля вже спасерувалася, змішуємо її з кукурудзяним сирим пюре. Солимо за смаком. Беремо підготовані заздалегідь трубочки з листочків, розгортаємо їх і викладаємо на них пюре:
Загорнути конвертики

Загортаємо конвертики і перев”язуємо ниткою:
Зв

Готові конвертики викладаємо у велику каструлю, заливаємо гарячою водою і варимо хвилин 40:
Варити 40 хвилин

Якщо ви, як і ми, вирішити зробити дууууже багато умітас, їх можна заморозити вже готовими, а потім тільки розігріти в мікрохвильовці чи в гарячій воді.
Шеф-повар сеньйора Марія

Смачного!