Випадково натрапила на блог про книги, редагування, граматику тощо іспанською мовою. Зразу ж занесла його до свого Google Reader’a.

Що найбільше сподобалося, так це заспокійлива фраза: “Отож, любі друзі, не намагайтеся вже прочитати всі літературні новинки і бути у курсі справи, треба йти до того, щоб читання було задоволенням”.

Думаю, не я одна, у кого на столі, на полицях, під подушкою, в сумці і ще хто знає де, лежать книги, які чекають на свій час. А скільки ще тих, які хочеться/треба купити/позичити, щоб прочитати? Іноді здається, що можна захлинутися в літературі.

А, якщо згадати елементарну математику, людина, яка проживе 80 років і буде читати по 2 книги на місяць, зможе до кінця життя прочитати тільки 1920 книг…Разом з тим, очікується, що тепер видаватиметься мільйон книг на рік. No way…

З огляду на це, справді, треба розслабитися, скласти свою тисячу книжок на прочитання, модифікувати її час від часу і насолоджуватися кожної сторінкою.
(Написала і стала підраховувати, скільки ж книжок ми прочитали на філфаці. Там були списки десь по 30 книг на семестр. Укрліт, зарліт і росліт давали вже сотню, плюс підручники. Я думаю, за 5 років ми прочитали половину “життєвої” норми, якщо не більше)